Štvrtok, 21. jún, 2018 | Meniny má Alojz

Palúdžania sa zápasom zachránili

Šláger kola odohrala Černová, lídra doslova rozbila.

Diviaky – Černová 2:6 (1:3)

Hostia sa ujali rýchleho vedenia vďaka Bobekovmu gólu v 2. min. Domácich tak prinútili otvoriť obranu a hrozili im rýchlymi brejkami, pričom takmer všetky skončili gólom. Hráčom Diviakov sa do konca zápasu nepodarilo nájsť recept na tieto protiútoky, len mierne skorigovať výsledok.

Góly: hostia – Bobek 2, Moravčík, Chovanec (pen.), M. Pindura, Lovasovič

Černová: Vlčko, Tulinský, Demko, Chovanec, Dvorský, J. Pindura (Lovasovič), Krivoš, Bobek (Kajan), M. Pindura, Moravčík, Milan

Vavrečka – Likavka 2:0 (1:0)

Domáca Vavrečka podala bojovný výkon a zaslúžene zvíťazila. Gól v 44. min. z pokutového kopu domácich vzpružil. V druhom polčase podali hostia slabší výkon, ktorý využili domáci na strelenie ďalšieho gólu.

Likavka: Sabaka, Medžo (Pšeno), Uličný, Pavlík, Bubniak, Sališ (Hubo), Kendera, Golis, Hatala (Sliacky), Ružička, Kondra

Martin B – Palúdzka 1:2 (0:1)

Domáci nastúpili so snahou odčiniť domácu jesennú prehru. Martin začal aktívne a v 3. min. nastrelil žrď hostí. Z protiútoku vyobracal domácu obranu Jesus Konnsimbal a do prázdnej brány strelil prvý gól zápasu. V zostávajúcom čase prvého polčasu domáci ešte raz pohrozili strelou do bočnej siete.

Po prestávke v 59. min. urobila obrana hostí chybu, po ktorej nasledovala štandardná situácia. Z nej napokon rezultoval vyrovnávajúci gól. O desať min. však ďalší futbalista čiernej pleti Kefilwe odrazenú loptu po rohovom kope poslal do vinkla domácej bránky.

Hostia mali potom ešte niekoľko vyložených šancí a domáci štyrikrát vykopávali loptu z prázdnej brány. Svoju jedinú príležitosť z nakopávaných lôpt opäť po nedorozumení v obrane hostí nevyužil Kello. Hosťom sa napokon podarilo víťazstvo udržať a zabezpečiť si tak definitívne zotrvanie v súťaži.

Góly: hostia – Jesus Konnsimbal, Kefilwe

Palúdzka: Vilček, Bella, Kokavec, Uličný, Kubík, Trnovský, Hlušák, Bella, Konnsimbal, Psotný, Kefilwe

Demänová – Zubrohlava 1:3 (1:1)

Domáci sa zaslúžene ujali vedenia, ale hostia do polčasu so šťastím vyrovnali. Po zmene strán sa hral otvorený futbal na obidvoch stranách. Domácim sa už skórovať nepodarilo, zato hráči Zubrohlavy si vďaka ďalším dvom gólom zaistili zisk plného počtu bodov.

Góly: domáci - Húska

Demänová: Šintaj, M. Kandera, Kello, Gajdoš, Kandera, Janega, Húska, Valaštiak, Janek, Žiaran, Szabó

Bešeňová – Dúbrava 4:0 (2:0)

Domáci boli od začiatku dominantnejší. Zlom však prišiel až v 40. min., keď si dúbravský brankár vrazil po rohovom kope loptu do vlastnej brány.

Už o chvíľu pridali domáci druhý gól. V druhom dejstve bolo gólových príležitostí na obidvoch stranách málo, ale Baranovi sa predsa len podarilo zvýšiť na 3:0 a nakoniec aj na konečných 4:0. Domáci boli s výkonom po dlhšej dobe spokojní, aj keď im k tomu pomohol hlavne brankár hostí.

Góly: Janiga. Vyšný 2, Baran

Bešeňová: Hablák, Švidroň, Zahradník, Antol, Jandura, Baďo, Janiga, Baran, Teličák, Kurilla, Vyšný

Dúbrava: Mráz, Švec, Budvesel, Roháč, Oravec, Urbanovič, Danaj, Slabej, Pida, Oláh, Priesol

1. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  2. Kreditná karta – áno alebo nie
  3. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  4. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  5. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  6. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?

Korunka „na počkanie“ nie je reklamný trik

Nejeden z nás pri pohľade do zrkadla opakovane konštatuje, že by sme s tým zlomeným alebo inak poškodeným zubom mali konečne niečo robiť.

Vlkolínec si cyklisti mýlia s rýchlostnou dráhou

Okolie Maliného Brda má výborné podmienky pre horskú cyklistiku, preto tamojšie trate a lúky brázdi množstvo cyklistov. Doplácajú na to