V Lúžnej do záverečného hvizdu vyrovnali

Do Vavrišova prišiel zatiaľ najkvalitnejší súper sezóny.

Vavrišovo – Iľanovo 2:2 (1:1)

Do Vavrišova prišiel na jar zatiaľ najkvalitnejší súper. Diváci videli počas celého zápasu obojstranne viacero krásnych akcií. Úvod zápasu mali v réžii domáci, keď najmä Chlebo peknou strelou nebezpečne ohrozil bránu hostí.

V 12. min. Kumančík nepremenil hlavou čistú šancu Iľanova a ako sa premieňajú šance mu ukázal Devečka, ktorý v 22. min. dostal hostí do vedenia. V druhej časti prvého polčasu domáci najprv nastrelili brvno a v 36. min. po centri Majeríka vyrovnal Zázrivý.

SkryťVypnúť reklamu

V 55. min. vychytal v stopercentnej šanci brankár hostí Rúčku a následne hosťujúci Gall z priameho kopu nedal šancu domácemu brankárovi.

V 68. min. po ďalšej krásnej akcii Piovarčiho vyrovnal Majerík. Hostia zbytočne znervózneli a zápas dohrávali v emóciách oslabení o dvoch vylúčených hráčov za zbytočné protesty.

Domáci však už túto výhodu nedokázali využiť a zápas sa skončil zaslúženou deľbou bodov.

Góly: domáci – Zázrivý, Majreík, hostia – Devečka, Gall

Vavrišovo: Benčo, Žiška, Majerík, Chlebo, Teniak (Jurák), Zázrivý, Rúčka, Piovarči, Galet, Krajčírik, Tyrpák

Iľanovo: Kašák, Droppa, Erhardt, Gúgh, Ľ. Kráľ, Jančuška, M. Kráľ, Devečka, Kumančík, Gall, Galko

B. Potok – L. Lúžna 3:3 (0:0)

Zápas sa skončil spravodlivou remízou. Spočiatku boli lepší hostia, neskôr sa hra vyrovnala. Na obidvoch stranách bolo veľa šancí, ale polčas sa skončil bez gólov.

SkryťVypnúť reklamu

V druhom polčase chceli viac hostia, ale domácim vychádzali brejky. Dostali sa dokonca do vedenia 3:1, ale Lúžnej sa do záverečného hvizdu podarilo vyrovnať.

Góly: domáci – Macko, Rechtorík, Záhoranský, hostia – Beláček, Švanda 2

Biely Potok: Kendera, Rechtorík, Maga, Prídavok, Gejdoš, Janiš, Bradiak, Vrbenský, Sabucha, Macko, Záhoranský

Lipt. Lúžna: Kajda, Chceben, Mydliar, Hufka, Cárach, Trnka, Targoš, Tomčík, J. Švanda, Soják, M. Švanda

L. Revúce – L. Teplá 4:0 (2:0)

Góly: Kutaj, Jureník 2, Babiak

Lipt. Revúce: Mrviš, Gazdarica, Jureník, Piliar, Hariň, Babiak, Jureník, Kutaj, Bedač, Kmeť, Kurilla, (Praženica, Hariň, Danček)

Lipt. Teplá: Mazalán, Kovalčík, Hrbček, Šefranko, Fajta, Eliáš, Ćerveň, Jurkulák, Šiška, Drugáč, Boček, (Bistiak, Červeň)

SkryťVypnúť reklamu

Štiavnička – Východná 2:3 (1:0)

Góly: domáci – Bartánus, Vechter (vl.), hostia – Mikuš 2, Kráľ

Štiavnička: Petružela, M. Rázga, Janiga, Ľ. Rázga, Piroh, Maslo, Ondrejka, Kopáček, Matloň, Fábry, Bartánus

Východná: Drgoň, Šingliar, Brezina, Moravčík, Hoško, Halko, Poliak, Mikuš, Vechter, Jacko, Kráľ

Lúčky – Podtureň 1:0 (1:0)

Gól: Senko

Lúčky: Dvorský, Senko (Fula), Matula, Trnovský, Buzoga, Druska, Mišík, Bobček, Dragan, Pecho, Zachar

Podtureň: M. Mlynarčík, Šlachta, L. Vozárik, Z. Mlynarčík, Račko, Ilavský, M. Vozárik, Žilla, Žember (Leško), Blišťan, Psotka

Beňadiková – Komjatná 4:1 (2:0)

Až do 60. min. boli lepší domáci. Potom došlo k vynútenému striedaniu a iniciatívu prebrala Komjatná. Hosťom sa však už nepodarilo nejako výraznejšie zasiahnuť do konečného výsledku.

Góly: domáci – Konfál, M. Račko 2, Janek, hostia – A. Bernolák

Beňadiková: Šimček, Vyskočáni, Mi. Račko, Marek Račko, Konfál, J. Zlejší, Giňovský, Zawisa, Tepala, Martin Račko, D. Račko, (Janek, Kriška, P. Zlejší)

Komjatná: Mrva, Junka, Kubernár, Kútnik (Kubo), T. Bernolák, Švalec, A. Bernolák, Littva, Maťokár, Mikulec, Adamčiak

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Liptov

Komerčné články

  1. Čo bude toto leto in?
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  6. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Čo bude toto leto in?
  2. Najkrajšie letné túry, cyklotrasy, jazerá a pamiatky v Rakúsku
  3. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  4. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  5. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  6. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  7. Kam smerujú peniaze bohatých?
  8. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie 8 431
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 8 134
  3. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 6 173
  4. Kam smerujú peniaze bohatých? 3 798
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 3 450
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum 3 156
  7. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú 2 905
  8. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 2 189
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Liptov - aktuálne správy

Most ponad rieku Revúca je mimoriadne vyťažený.

Radnica dostala na realizáciu dotáciu.


David Púchovský.

David Púchovský roky pracoval pod ľuďmi zo Smeru.


3

Objavte Slovensko inak – pestré, živé a plné prekvapení.


Dievčatá dosiahli skvelý úspech.

Juniorky MBR Ružomberok skvelým spôsom ovládli majstrovstvá Slovenska v basketbale dievčat junioriek (U 19) v Košiciach.


Ján Svrček

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu