Penalty premenil novopečený inžinier Laučík

Hostia v Kvačanoch, Ludrovej a Ľubochni obišli naprázno. Švošov opäť vyhra

l.

Ľubochňa – P. Ľupča 3:0 (1:0)

V úvode stretnutia bolo na domácich vidno ešte tieň z predchádzajúceho debaklu v Bobrovci. Postupne sa však chlapci rozohrávali a upokojil ich gól v 25. min. po peknom prieniku Jožka Kmeťa a chladnokrvnom zakončení Andreja Gereca od tyčky do brány. V 57. min. opäť ušiel Jožko Kmeť a jeho center hlavou usmernil do siete Marek Šrámek. Skóre uzavrel v 89. min. po samostatnom prieniku najlepší hráč zápasu Jožko Kmeť.

Góly: Gerec, Šrámek, Kmeť

Ľubochňa: Dráb, P. Gerec, J. Gerec, Bruk, Chyla, Vrtich, A. Gerec, F. Chyla, Vrlík, Kmeť, Šrámek, (O. Chyla, Mráz)

P. Ľupča: Španko, Smitek, Jacko, Lisý, Šimček, Majláth, B. Adamčiak, Chriašteľ, Kacian, Kráľ, Frič, (Pečko, J. Adamčiak)

Hubová – Švošov 1:6

Góly: domáci – P. Chrenko, hostia – T. Drdák, J. Roštek 3, Zrník, L. Drdák

Hubová: Sloboda, Zubaj, Holík, A. Chrenko, Pikla, Hanko, Lopeň, Gerec, Bražina, P. Chrenko, Koreň

Švošov: R. Roštek, Pukaj, Babec, Gerec, M. Žiara, M. Drdák, J. Roštek. L. Drdák, T. Drdák. D. Žiara, Dančo, (Zrník, Marcoň, M. Roštek)

Smrečany/Žiar – Lipt. Sliače 2:2 (1:1)

Pri peknej diváckej kulise si domáci za svoj bojovný výkon zaslúžili remízu. Obidva góly strelili z pokutových kopov, ktoré boli výsledkom aktívnej hry domáceho útočníka Oška a následných faulov na neho. Penalty premenil novopečený inžinier Laučík. Keďže si dal aj vlastný gól, docielil v tomto zápase „hetrik“.

Góly: domáci – Laučík 2 (pen.), hostia – Sršeň, Laučík (vl.)

Smrečany/Žiar: Furčák, Laučík, Ilanovský, Klonga, Falkai, Suský, Pajerchin, Kutnár, Oško, Janičina, (Kubáň, Frič)

L. Sliače: Kováčik, Sliacky, P. Frič, M. Gejdoš, Sršeň, D. Frič, J. Gejdoš, Mrva, Hanula, Maďar, Slotka

L. Ján – Ľubeľa 2:1 (1:0)

Góly: domáci – Devečka (pen), Smatana, hostia – J. Oško

L. Ján: Klepáč, J. Zlejší, Devečka, Urbanovič, Smatana, M. Zlejší, Magura, Múranica, Malacký, Vrlík, Čatloš, (Smolák, Marcinek)

Ľubeľa: Huba, Halaš, Hlavatý, Kúkol, Janči, J. Oško, Badzík, V. Oško, Budvesel, Suchý, Chudoba, (Urban, Krakovský)

Ludrová – Pribylina 4:0 (3:0)

Domáci začali aktívne a až na pár brejkov hostí hru v prvom polčase kontrolovali. Už v prvom polčase domáci rozhodli o výhre, keď už v 24. minúte bolo 3:0. Po prestávke vybehli hostia na trávnik ako vymenení a mohli sa chytať za hlavu, keďže z ponúknutých protiútokov neskórovali. Ludrovčania len bránili a nechýbalo veľa k tomu, aby sa zápas zdramatizoval. Domáci to však nepripustili a napokon v 85. min. zvýšili na 4:0.

Góly: Kučera, Drozd, Kajan, Hollý

Ludrová: Kmeť, Petro, Oravec, Dutka, Múdry, Chmela, Kučera, Drozd, Kajan, Fain, Záchej, (Kúkol, Hollý, Szabó)

Pribylina: Mikuš, Onger, Lehotský, Ri. Jurík, Sohcor, Pačan (Stračiak), J. Jurík, Benko, M. Jurík, Ru. Jurík, Tarageľ

Kvačany – Jamník 4:0 (1:0)

Góly: Štefček 2, Fiačan, Uram

Kvačany: Kojš, Tkáč, Bella, Ďuroň, Uličný, Flórek, Štefček, Burdel, Uram, Lasák, Halahija, (Fiačan, Ogorek, Granát)

Jamník: Macík, B. Pačan, Pavkovček, M. Choma, D. Pačan, O. Choma, Beňo, Žufaj, Buša, Vyšný, Antol

Sv. Kríž – Bobrovec 0:2 (0:0)

Pred slušnou návštevou sa hral vo Svätom Kríži priemerný futbal. O výsledku stretnutia tak rozhodli chyby domácej obrany v druhom polčase. Čiernou škvrnou zápasu bolo vylúčenie domáceho Moravčíka. Aj to prispelo k tomu, že Krížania nedokázali odolať tlaku hostí.

Góly: Chudý, Moravčík

Sv. Kríž: Staroň, Feketík, Košo, Tomlák, Húlek (Baďo), Maďarec, Moravčík, Urban (Španko), Rumanský (Kmošena), Janči, Mišovič

Bobrovec: P. Kello, Novák, Danko, Janičina, Uhrín, Porubský, Moravčík, Gazda, Chudý, Sekan, M. Kello

1. Last minute tipy: Top ponuky na koniec leta