Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora

Iľanovčania vyhrali aj vďaka dvom skvelým fanynkám

Keď domáci Kokavčania v 48. min strelili piaty gól, rozhodca pre malý počet hráčov hostí ukončil zápas.

Iľanovo – Beňadiková 4:2 (3:0)

Domáci od začiatku prebrali iniciatívu a svoju aktivitu pretavili do polčasu vedením 3:0. V druhom polčase dovolili hrať aj hosťom, ktorým sa podarilo znížiť na 1:3. Vzápätí však Iľanovčania zvýšili vedenie na 4:1. Do konca zápasu sa Beňadikovej podarilo už len skorigovať výsledok na 2:4. Výhra domácich je plne zaslúžená aj vďaka skvelým fanynkám Maťke Slabecijusovej a Miške Kráľovej.

Góly: domáci – Devečka 2, Gall, Boďa, hostia – Kubáň, M. Račko

Iľanovo: Stankoviansky, Ľ. Kráľ, Jančuška, M. Kráľ, Devečka, Gall (Kašák), Galko, Knapčík, Czcelenga, Matejka (Ochotnický), Boďa (Frič)

Beňadiková: Šimček, Kubáň, M. Račko, P. Zlejší, J. Zlejší, Giňovský (Kriška), Tepala, M. Račko, D. Račko, Konfál (Kováčik), Záwisza

Podtureň – Štiavnička 1:2 (0:0)

Góly: domáci – Dzriak, hostia – Matloň, Bartánus

Podtureň: M. Mlynarčík, Jo. Kováčik, Leško, L. Vozárik, Z. Mlynarčík, Račko, Ja. Kováčik, Ilavský, M. Vozárik, Žilla, Dzuriak, (Grieš, Masloviak)

Štiavnička: Petružela, Rázga, Janiga, Piroh, Maslo, Ondrejka, Kopáček, Matloň, Bartánus. Bačkor, Dančo

L. Kokava – L. Revúce 5:0 (4:0)

Domáci už v 10. min vyhrávali 2:0. Celý polčas mali hernú prevahu a pridali ďalšie dva góly. V priebehu prvého polčasu prišli hostia o dvoch vylúčených hráčov. Keď domáci v 48. min strelili piaty gól, rozhodca pre malý počet hráčov hostí ukončil zápas.

L. Kokava: Soukup, Matejko (Vrbičan), Švihra, Jurčo, M. Šuňavec, J. Šuňavec, Fides (I. Kmeť), Števček, Gajdoš, Porubän (Hapčo), P. Kmeť

L. Revúce: Šooš, Mrviš (Hariň), Piliar, Hariň, Babiak, Jureník, Kutaj, Bedač, Miško, Praženica, Danček (Preženica)

L. Teplá – B. Potok 3:4 (2:3)

V peknom zápase vyhrali šťastnejší hostia, ktorí dali štyri góly po hrubých chybách domácej obrany. Hoci domáci prehrali, podali dobrý výkon a zahodili množstvo šancí.

Góly: domáci – Červeň 2, Turčok, hostia – Prídavok, Vrbenský, Rechtorík, Maga

L. Teplá: Mazalán, Šefranko, Kovalčík, Kendera, Boček, J. Červeň, M. Ćerveň, Jurkulák, Šiška, Krajčí, Drugač, (Likavec, Hrbček, Turčok)

B. Potok: Kendera, Rechtorík, Maha, Prídavok, Gejdoš, J. Bradiak, Vrbenský, Sabucha, Záhoranský, M. Bradiak, Marton

L. Lúžna – Vavrišovo 1:0 (1:0)

Zápas slušnej úrovne sa vyvíjal priaznivejšie pre domácich. Boli lepší v osobných súbojoch, mali presnejšie prihrávky, avšak do čistých šancí sa nedostali. Dobrú príležitosť premárnil Martin Švanda, keď centrovanú loptu od Cáracha poslal vysoko nad bránu. Druhý presný center už znamenal vedúci gól domácich, keď ten istý hráč hlavou krásne trafil do vinkla. V druhom polčase boli lepší hostia. Mali viac z hry a hrozili nebezpečnými útokmi. Zväčša ohrozovali domácu bránu z diaľky. Lúžňania sa púšťali do rýchlych protiútokov. Po jednom z nich faulovali hostia vo svojej šestnástke Martina Švandu, ale domáci penaltu trestuhodne zahodili. Preto sa o výsledok báli až do konca.

Gól: M. Švanda

L. Lúžna: Kajda, Bulla, T. Veselovský, Sumega (F. Mydliar), Husarčík, Trnka, Targoš, Tomčík (J. Veselovský), M. Mydliar, Cárach (Soják), M. Švanda

Vavrišovo: Benčo, Žiška, Chlebo, Teniak, Zázrivý, Rúčka, Piovarči, Galet, Kuna, Tyrpák, Budaj, Krajčírik, Majzlík

Ostatné výsledky: Komjatná – Lúčky 2:0 (1:0)