Remízou si zabezpečili postup

Hostia v Likavke domácich fanúšikov prekvapili, využili chyby a vyhrali.

Palúdzka – Černová 1:1 (1:0)

Početná divácka návšteva videla nadpriemerné stretnutie. Domáci sa ujali vedenia v 1. min. vlastným gólom Tulinského. V prvom polčase boli lepším mužstvom, ale niekoľko sľubných príležitostí nedotiahli do konca. Po prestávke, aj vinou zranení a bez troch kľúčových hráčov – Trnovského, R. Bellu a Uličného, získali hostia prevahu.

V 51. min. ju zužitkovali, keď zblízka vyrovnal Krivoš. Domáci potom už len udržiavali výsledok. Napokon sa im to podarilo aj vďaka zákroku Abúho, ktorý vykopol loptu z bránkovej čiary. Po zápase boli s výsledkom spokojné obidve mužstvá, lebo hostia si remízou zabezpečili postup do vyššej súťaže a domáci dokázali vzdorovať zdatnému súperovi aj s oklieštenou zostavou.

Góly: domáci – Tulisnký (vl.), hostia - Krivoš

Palúdzka: Vilček, M. Bella, Kokavec, Paul Abú, Psotný, Hlušák, Kefilwe, Zeleňák, Kubík, Blaško (Adamčiak), Konnsimbal (Olejár)

Černová: Duchovný, Tulinský, Demko, Chovanec, Slovák, Dvorský, Kvasničák, Krivoš, Milan, J. Pindura, M. Pindura, (Moravčík, Lovasovič, Bobek)

Likavka – Lisková 0:2 (0:2)

Na kvalitnom teréne a za veľkej horúčavy sa hral pomerne dobrý futbal. Hostia z Liskovej húževnato bojovali, hoci už mali istotu, že zostúpia do nižšej súťaže, využili chybu domáceho brankára na skórovanie Laukom.

V 36. min. opäť skórovali Budiakom po chybe obrany. Druhý polčas bol opäť bojovný, ale približne 400 divákov už gól nevidelo. Domáci fanúšikovia odchádzali nespokojní, lebo body putovali do Liskovej.

Góly: V. Lauko, Budiak

Likavka: Sabaka (Bencúr), Medžo, Uličný, Pavlík, Bubniak, Hlinka (Huba), Sliacky (Hanis), Sališ, Kendera, Golis, Kondra

Lisková: Mrnčo, Mihaiľov, Budiak, Macík, V. Lauko, Pastucha, Hančík, Blaško, P. Lauko, Mrva, Fúra

Vavrečka – Bešnová 2:1 (1:1)

Hostia sa dostali do vedenia po góle Barana. Ešte do polčasu domáci vyrovnali zo štandardnej situácie. V 55. min. dali domáci rozhodujúci gól. Hostia sa snažili s výsledkom ešte niečo urobiť, ale gól už nepadol.

Góly: hostia - Baran

Bešeňová: Hablák, Zahradník, Baďo, Guoth, Antol, Teličák, Janiga, Jandura, Kurilla, Baran, Vyšný

Martin B – Demänová 1:3 (0:1)

Hostia zaslúžene triumfovali na súperovom ihrisku v Martine.

Góly: domáci – Bukovčan, hostia – Húska 2, Nadzam

Demänová: Bačík, Kandera, Kello, Laco, Janek, Valaštiak, T. Kandera, Nadzam, Húska, Gajdoš, Vigoda

Diviaky - Dúbrava 1:1 (1:0)

Hostia no pôde favorita nesklamali a svojou dobre organizovanou hrou v obrane získali cenný bod. Hostia už v 9. min prehrávali 1:0, ale potom už súpera do vážnejších šancí nepustili. V druhom polčase sa Dúbrava osmelila a 79. min Roháč uzavrel na 1:1. Hráči podali dobrý a obetavý výkon.

Dúbrava: Mráz, Priesol, Benčo, Švec, (Matejovie), Urbanovič, Danaj, (Sirúček), Rakučiak, Slabej, Roháč, Oláh, Vojkovič, (Oravec)