Pondelok, 20. august, 2018 | Meniny má Anabela

Brankára nahradil v úvode útočník

Domáci prekvapili svojich fanúšikov aj hostí, keď na brankárskom poste nastúpil pre meškajúci vlak namiesto Krivulčíka útočník Trnovský. Hostia z Likavky v zápase ale veľmi sklamali, keď prehrali až 1:6.

Hostia z Likavky v zápase veľmi sklamali, keď prehrali až 1:6.(Zdroj: MAREK JURIŠ)

Lipovec – Bešeňová 1:1 (1:0)

Zápas mal nervózny začiatok, lebo domáci hrali tvrdo. Šance boli na jednej aj na druhej strane. Prvú premenili hráči Lipovca, ktorí vyhrali úvodný polčas 1:0. V druhom polčase prišli hostia po dvoch žltých kartách o jedného hráča, ale aj v oslabení dokázali v 84. min. vyrovnať a ukoristiť bod.
Góly: domáci - Janák, hostia - Švidroň
Bešeňová: Vrtich, Švidroň, Antol, Baďo, Baran, Huntoš, Teličák, Csomor (Budiak), Vyšný, Záhradník, Janiga (Protuš)
Muž zápasu: Švidroň

Demänová – Turč. Štiavnička 3:2 (1:1)

Góly: Valaštiak, Lisý, Kmošena
Demänová: Bačík, M. Kandera, M. Laco, M. Kello, M. Valaštiak, T. Kandera, P. Húska, R. Janega, L. Kmošena (V. Szabó), P. Lisý, M. Droppa (T. Staroň)

Diviaky – Švošov 3:2 (1:1)

Od začiatku bola hra vyrovnaná. Hostia zahodili štyri gólové šance, domáci to využili a dostali sa do vedenia. Švošovčania však ešte do polčasu stihli vyrovnať. V druhom polčase sa stiahli do obrany a hrali na brejky. Domáci sa opäť ujali vedenia. Hosťom sa síce 10 min. pred koncom podarilo vyrovnať, ale v 92. min. dostali nešťastný gól na 3:2.
Góly: hostia - L. Drdák 2
Švošov: M. Čačo, M. Pukaj, M. Babec (J. Dančo), M. Gerec, M. Žiara, M. Drdák, P. Kútnik, L. Drdák, A. Kostroš Z. Marcoň, J. Roštek, D. Žiara
Hráč zápasu: L. Drdák

Palúdzka – Likavka 6:1 (3:1)

Domáci prekvapili prítomných fanúšikov aj hostí, keď na brankárskom poste nastúpil pre meškajúci vlak namiesto Krivulčíka útočník Trnovský. Túto skutočnosť, po hrubej chybe obrany pri zahraní malej domov, využil už v 3. min. Golis.
Potom sa brankár blysol ešte jedným dobrým zákrokom. O chvíľu sa, našťastie, domácim podarilo vyrovnať vďaka Kunovi. A keď pridal druhý gól peknou strelou Uličný a do brány nastúpil Krivulčík, hostia rezignovali, čoho výsledkom bol vlastný gól Medža. V 48. min. Kuna zvýšil na 4:1.
Domáci potom zahodili niekoľko dobrých príležitostí a ukážkovým gólom, peknou strelou do šibenice, sa opäť prezentoval Kuna. V 66. min. dal gól konečne aj Kubík, ktorý predtým zahodil niekoľko vyložených príležitostí. Hostia okrem gólu, zmienenej šance nevystrelili do priestoru brány a svojím výkonom veľmi sklamali.
Góly: domáci – Kuna 3, Uličný, Kubík, Medžo (vl.), hostia – Golis
Palúdzka: Trnovský, Kokavec, Kubík, M. Bella, R. Bella, Psotný, Bubniak, Uličný, Kuna, Blaško (Zelňák), Pastva (Krivulčík)
Likavka: Bencúr, Medžo, Bubniak, Sliacky, Golis, Lukáč, Hatala, Kondra, Hyko (Uličný), Huba (Gonsorčík), Klačko (Benčo)
Hráč zápasu: Kuna

Bobrov – Dúbrava 3:0 (2:0)

Dúbrava: Mráz (Skubík), Priesol (Oravec), Roháč, Švec, Slabej, D. Danaj, Urbanovič, Hliničan, Kudláček, Oláh, Gazda (Benčo)