RUŽOMBEROK. Prinášame kompletný zoznam kandidátov za poslancov do ružomberského mestského zastupiteľstva podľa volebných obvodov.
Volebný obvod | Meno | Strana |
1. Biely Potok | 1. Vojtech Macko | SIEŤ |
(volí sa 1 poslanec) | 2. Jozef Milan | KDH, SDKÚ-DS |
2. Černová | 1. Patrik Habo | NEKA |
(volí sa 1 poslanec) | 2. Stanislav Klouček | SZ |
3. Jaroslav Sliačan | ASS | |
3. Hrboltová | 1. Anna Šanobová | KDH, SDKÚ-DS |
(volí sa 1 poslanec) | ||
4. Rybárpole | 1.Anna Adamíková | SZ |
(volí sa 1 poslanec) | 2.Ľuboš Královenský | NEKA |
3. Dušan Mataj | SMER – SD | |
4.Adriana Stolárová | KDH, SDKÚ-DS | |
5.Adriána Trangošová | NEKA | |
5. Klačno | 1.Ján Bednárik | KDH, SDKÚ-DS |
(volia sa 4 poslanci) | 2.Ladislav Finík | SNS |
3.Marián Gašaj | KDH, SDKÚ-DS | |
4.Jozef Jaroš | SMER – SD | |
5.Ľubomír Kubáň | NEKA | |
6.Radovan Lastič | SIEŤ | |
7.Richard Letko | VZDOR – strana práce | |
8.Jozef Nemčík | SZ | |
9.Juraj Šrámek | SNS | |
10.Ladislav Valent | SMER – SD | |
6. Veľký Polík | 1.Janka Bagiová | SNS |
(volia sa 3 poslanci) | 2.Ľudovít Beťko | KDH, SDKÚ-DS |
3.Zuzana Buntová Bočeková | SMER – SD | |
4.Matúš Demko | NEKA | |
5.Ladislav Fiš | SIEŤ | |
6.Tomáš Harčár | KDH, SDKÚ-DS | |
7.Karol Javorka | NEKA | |
8.Irena Kamanová | NEKA | |
9.Ján Kolík | NEKA | |
10.Rastislav Mirjanský | NEKA | |
11.Bohumil Motejlek | KSS | |
12.Marián Páleš | SaS | |
13.Dana Sršňová | SMER – SD | |
14.Peter Stano | KDH, SDKÚ-DS | |
15.Vladimír Weiss | ĽS NS | |
16.Miroslav Zuberec | NEKA | |
7. Stred | 1.Juraj Čech | SMER-SD |
(volia sa 2 poslanci) | 2.Peter Černák | NEKA |
3.Juraj Kurňavka | SIEŤ | |
4.Viliam Kútny | KSS | |
5.Oldrich Lauko | NEKA | |
6.Tomáš Legerský | SaS | |
7.Peter Letavay | OKS | |
8.Oliver Letko | KDH, SDKÚ-DS | |
9.Peter Slušný | SDS | |
10.Branislav Tomo | SMER – SD | |
11.Roman Zach | NEKA | |
8. Pod Kalváriou a Satelity | 1.Július Janiga | SNS |
(volia sa 2 poslanci) | 2.Radislav Kendera | KDH, SDKÚ-DS |
3.Anton Machola | SMER – SD | |
4.Igor Neumann | SMER - SD | |
5.Ján Pišuth | SIEŤ | |
6.Vendelín Rúžička | NEKA | |
7.Michal Schmida | SZ | |
8.Milan Šlávka, Ing. | DH, SDKÚ-DS | |
9. Laziny | 1.Ľudovít Beťko | SaS |
(volia sa 2 poslanci) | 2.Gustáv Kapina | SMER – SD |
3.Milan Kelčík | KDH, SDKÚ-DS | |
4.Slavomír Klačko | NEKA | |
5.Jozef Klopačka | SZ | |
6.Bibiána Kyselová | SMER - SD | |
7.Jana Majeríková | NEKA | |
8.Július Peterec | SIEŤ | |
9.Ivan Rončák | SIEŤ | |
10.Michal Slašťan | KDH, SDKÚ-DS | |
11.Stanislav Štrba | SNS | |
10. Baničné, Pod Skalami | 1.Martin Alušic | OKS |
(volia sa 4 poslanci) | 2.Stanislav Bella | KDH, SDKÚ-DS |
3.Miroslav Kerdík | NEKA | |
4.Michal Kubačka | NEKA | |
5.Jozef Ondrejka | SMER – SD | |
6.Tatiana Prančíková | SZ | |
7.Adriana Rozenbergová | SMER – SD | |
8.Pavel Šípoš | KDH, SDKÚ-DS | |
9.Tomáš Šošovec | NEKA | |
10.Richard Tomly | SNS | |
11.Marek Zelnický | KDH, SDKÚ-DS | |
11. Roveň | 1.Martina Camberová | SMER – SD |
(volia sa 4 poslanci) | 2.Pavol Fischer | KDH, SDKÚ-DS |
3.Mário Furdek | KDH, SDKÚ-DS | |
4.Róbert Kolár | OKS | |
5.Mária Kramárová | SMER-SD | |
6.Tibor Lauko | NEKA | |
7.Ivan Pavlisko | ĽS NS | |
8.Matúš Penička | SZ | |
9.Milan Smilka | SMER – SD | |
10.Peter Štupák | SIEŤ | |
11.Roman Tkáčik | SNS |