Ako hrala štvtá liga ?

Poruba nešťastne prehrala,
v závere si strelila vlastný gól.

Černová – Trstená 5:2 (4:1)

Domáci v prvom polčase vyťažili zo svojej gólovej efektivity a zaskočili súpera štyrmi gólmi. V druhom polčase zvýšili na 5:1 a od tej chvíle sa zápas už len dohrával. Šance boli síce ešte na obidvoch stranách, ale už len hostia jedným presným zásahom skorigovali výsledok.

Góly: Milan, Kordiak, Tulinský, Krivoš, Múdry – Machajda, Letaši

Černová: Vlčko, Demko, Tulinský, Slovák, Milan (Grieš), Moravčík (Kajan), M. Pindura, Kordiak, Krivoš, Múdry, J. Pindura

Hráč zápasu: Kordiak

Stráža – Záv. Poruba 1:0 (0:0)

Od začiatku sa v Stráži na menšom ihrisku hral svižný futbal. Mužstvá boli vyrovnané. V úvode sa k strele dostal Oláh zo Závažnej Poruby, ale trafil vedľa. Potom Vykoč bravúrne vyrazil tečovanú strelu domácich. Hralo sa hore-dole a Oláh sa dostal do tutovky, ale nájazd na brankára zakončil strelou mimo brány. Následne vychytal domáci brankár Dunaja. V druhom polčase sa opäť hra prelínala medzi šestnástkami. Domáce šance s prehľadom likvidovala obrana a brankár Vyskoč. Závažnej Poruba sa stala osudná 90. min., keď si po trme-vrme dala vlastný gól. Zápasu by viac svedčila remíza.

Gól: Beťko (vl.)

Záv. Poruba: Vyskoč, Dunaj, Beťko, Oláh (Čajka), Balluch, P. Perašín, Vretenár, Glončák, Repček, Pastva (Šveda), Herčut (Lauko)

Hráč zápasu: Vyskoč

Lipt. Štiavnica – Rosina 1:1 (1:1)

Zápas sa domácim bojujúcim o postup nevydaril a trápili sa. Súperovi nešlo o nič, hral s ľahkosťou a dostal sa do vedenia. Domáci mali síce zviazané nohy, ale ešte do polčasu vyrovnali. V druhom polčase už gól nepadol, a tak si domáci pripísali jeden bod, s ktorým nie sú spokojní.

Góly: Gejdoš – Bistiak

Lipt. Štiavnica: Žiaran, R. Šiška, Svetlák, Gejdoš, Labaška, Baran (Kurilla), Latiak, Callo, Oravec, Mahút, Mihálik (M. Šiška)

14. K. Lieskovec 22 1 5 16 27:71 8

Ostatné výsledky: K. N. Mesto – Belá/Dulice 2:1, Černová – Trstená 5:2, Tvrdošín – Vrútky 3:0, Bytčica – Stráňavy 1:3, Oravské Veselé – Kysucký Lieskovec nenahlásili

1. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?
  2. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť
  3. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  4. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  5. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  6. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  7. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
  8. Keď Slováci krotia morský vietor
  9. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
  10. Máte už program pre deti na túto sobotu?

Ruža si musí hľadať trénera, Hrnčár skončil

Počas dvoch rokov priviedol Norbert Hrnčár MFK Ružomberok do 3. predkola Európskej ligy, k ligovému bronzu a do finále Slovenského pohára.

Zázračné lipy pri ludrovskom kostolíku chcú chrániť aj zákonom

Starý ludrovský kostolík Všetkých svätých má čarovnú atmosféru. Dotvárajú ju aj staručké lipy, ktoré rastú v jeho blízkosti.

Na horskom priechode Huty postáva medveď, stopár

Medvede na Liptove dávajú o sebe vedieť. V priebehu jedného dňa hlásili Liptáci minulý týždeň medveďa hneď z troch miest. Podľa odborníkov ale v tomto období nejde o nič nezvyčajné.