Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Mládež úspešne v B. Bystrici

Na atletických pretekoch v Banskej Bystrici sa najviac darilo družstvu CVČ Liptovský Mikuláš.

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ. V treťom kole majstrovstiev Stredoslovenského atletického zväzu družstiev v Banskej Bystrici sa najviac darilo družstvu CVČ Liptovský Mikuláš – prípravke dievčat, ktoré zvíťazilo pred družstvom Dubnice nad Váhom.

Najviac bodov získala Emka Devečkocvá za víťazstvá v behoch na 60m (9,13) a 150 m (22,59) a tretie miesto v diaľke (380). Petra Krotáková bola druhá na 600 m (2:07,18) a štvrtá na 60 m (9,45). Vesna Hynková bola druhá v skoku do výšky (125) a tretia v kriketke (34,21). Bodovala aj Nina Krajčiová. Chlapci prípravky skončili na štvrtom mieste. Adam Mikuláš zvíťazil vo finále 60 m (9,11) a na 150 m skončil druhý. Bodoval aj Martin Stankoviansky na 600 m a Michal Bruňo vo finále na 60 m.

Zvíťazila aj štafeta 4 krát 60 m ml. žiakov (Rázga, Žitňák, Revaj, Mores). Navyše R. Žitňák zvíťazil vo finále B na 60m (9,12). Nekompletné družstvo dorasteniek skončilo štvrté. Lenka Králiková bola druhá vo výške (150), Vanesa Faconová druhá na 300 m prekážok (49,71) a tretia na 100 m prekážok (16,74), tretia bola Zuzana Haviarová v oštepe (25,89) a štvrtá vo výške (140).

Z pretekárov AC Kriváň L. Mikuláš ml. žiačka Karin Bátoryová skončila tretia na 150 m (22,91) a piata vo finále 60 m (9,25). V doraste Gabriela Gajanová zvíťazila na 400 m (59,47) a na 200 m trati bola druhá (27,04). Michal Kubovčík skončil druhý na 200 m (24,18) a tretí na 100 m (11,91). Medzi juniormi víťazstvá získali David Droppa na 400 m (57,08) a 110 m prekážok (18,98) Štefan Mojžiš v skoku o žrdi skončil druhý v osobnom rekorde 371 cm. Monika Fainová bola tretia na 100 m (13,81).

1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  6. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?

Stanislav Bomba rozhodoval najvyššie súťaže a vymodeloval aj vlastnú píšťalku

Odmala sa skamarátil s futbalom a ten je dodnes jeho srdcovkou. Stále mladíckym elánom obdarený a v dobrom zdraví, bývalý prvoligový futbalový rozhodca a ešte aktívny delegát Stanislav Bomba 13. novembra prijímal gratulácie k svojim okrúhlym 70. narodeninám.

Stanislav Bomba

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Na obnovu bytoviek v Liptovskom Mikuláši išli tento rok tri milióny eur

Na renováciu bytových domov v Liptovskom Mikuláši išli tento rok tri milióny eur.

Ilustračné foto

Najlepší kanonier VIII. ligy dal päťku Liptovským Revúcam

Na čele tabuľky strelcov VIII. ligy po jedenástich odohraných kolách tróni Miroslav Zelený (TJ Gôtovany) s 12 nástrelmi, pred 11-gólovým triom Petrom Bistiakom (Hrboltová), Petrom Guráňom (Liptovský Trnovec) a Martinom Rázgom (Štiavnička).