Utorok, 25. september, 2018 | Meniny má Vladislav

Iľanovčania vystriedali až troch brankárov

Hostia z Hrboltovej sa snažili streliť kontaktný gól, ale domáce Lúčky po dobrom výkone stanovili konečný výsledok na 4:0 dvoma gólmi.

Do konca zápasu hostia už nič nevymysleli, a tak si Iľanovčania pripísali tri body.(Zdroj: MAREK JURIŠ)

Podtureň – Prosiek 2:5 (0:2)

Góly: Šimovček, Žilla (pen.) – Švárny 3, Vigoda (pen.), Sprušanský

Podtureň: M. Mlynarčík, Kováčik (Masloviak), Benčo, Z. Mlynarčík, Račko, Šimovček, Žilla, Žember, Psotka, Dzuriak (Hrča), Tomo

Prosiek: R. Pagáč, L. Vigoda, Štefka, Jendrušák, J. Pagáč, Sprušanský, Račko, Sekej (P. Vigoda), Baleja, Tomek (Majerčiak), Švárny

Vavrišovo – Part. Ľupča 0:1 (0:1)

Vo Vavrišove videli diváci kvalitné stretnutie, aj keď z pohľadu domácich s nepriaznivým koncom. Hostia začali aktívne a za pomoci silného vetra prikvačili domácich. Aj napriek ich hernej prevahe už v 7. min. vychytal hosťujúci brankár Krajčírika. V 12. min. Piovarči v dobrej pozícii netrafil bránu, ale Budvesel svoju podobnú šancu využil. Domáci mohli vyrovnať v 22. min Divokom, ktorý išiel sám na bránu, ale aj jeho umiestnenú strelu vyrazil Salajka a odrazenú loptu nedokázal Majerík umiestniť do odkrytej brány. V 50. min. mal Divok druhú vynikajúcu šancu, ale sám pred Salajkom ťahal opäť za kratší koniec. Hostia mohli zvýšiť v 60. min. Kacianom, ktorý zahodil stopercentnú šancu. Nechytateľný projektil vyslal v 61. min. na domácu bránu Gruchalák, ale jeho strele stála v ceste tyč. Vavrišovo posledných pätnásť minút opticky pritlačilo, ale hralo všetky lopty po výške a tie bezchybne chytajúci Salajka zneškodňoval. Hostia si za predvedený výkon víťazstvo zaslúžili.

Gól: Budvesel

Vavrišovo: Benčo, Teniak, Kuna (Mihok), Budaj, Kohút (Galet), Zázrivý, Divok, Krajčírik, Sabovčík (Bdžgoň), Piovarči, Majerík

Part. Ľupča: Salajka, V. Peterec, Gruchalák, Smitek (Majláth), Kacian, Budvesel, Zelený, P. Peterec, Chriašteľ, Kráľ, Frič (Balážec)

Hráč zápasu: Salajka

Komjatná – Lipt. Teplá 1:1 (0:1)

V prvom polčase derby zápasu boli lepší hostia, ktorí sa dostali do vedenia a zahodili aj penaltu. V druhom polčase boli lepší domáci a zaslúžene sa im podarilo vyrovnať. Za posledných pätnásť minút mali domáci ešte štyri čisté šance, ale už ich nedokázali premeniť.

Góly: S. Lacko – M. Bobek

Komjatná: Roštek, T. Bernolák, Lacko, Kubernát, Roštek, Švalec, S. Lacko, Brnoliak (Alexa), Maťokár, Kútnik (Chovan), Ondrejka (A. Bernolák)

Lipt. Teplá: Turčok, Gejdoš, Kovalčík, Slovák, Chovanec, M. Červeň, Kvasničák, Slovák, Bobek, J. Červeň, Venc

Hráč zápasu: S. Lacko

Lipt. Revúce – Beňadiková 8:0 (2:0)

Do Revúc prišiel najslabší súper a jedinou otázkou bolo, koľko gólov dostane. Domáci strelili v prvom polčase len dva góly, ale po zmene strán pridali ďalších šesť. Okrem toho zahodili niekoľko ďalších šancí, pričom nastrelili aj štyri tyčky.

Góly: Jureník 3, Gazdarica, Praženica 2, Záhoranský 2

Lipt. Revúce: Šooš, Záhoranský, Kuriš, Mesík, Bedač, Saniga, Jureník, Šimrák (Saniga), Praženica (Mrviš), Gazdarica, Kmeť (Hariň)

Beňadiková: Šimček, Grajciar, Čatloš, Račko, J. Zlejší, Lehotský, Bonko, Macík, Janovčík, Zawisza, Kriška

Hráč zápasu: Jureník

Iľanovo – Štiavnička 1:0 (1:0)

Domáci boli od začiatku lepším mužstvom. O jediný gól sa postaral v prvom polčase parádnou hlavičkou hráč zápasu Droppa. Na začiatku druhého polčasu pribrzdil domácich hlavný rozhodca, ktorý neoprávnene vylúčil domáceho brankára. Do konca zápasu hostia už nič nevymysleli, a tak si Iľanovčania pripísali tri body. Paradoxom je, že sa v domácej bráne vy-striedali traja brankári.

Gól: Droppa

Iľanovo: Staroň (Dzúr), Daniehl, Droppa, Gúgh, Knapčík (Celenga), Jančuška, Žiaran, Zeleňák, Boďa, Devečka, Galko

Štiavnička: Petružela, Hyko, Kajúch, Kopáček, Piroh, Rázga (lako), Ondrejka, Hollý, Benčo (Matloň), Chorváth, Hadač (Šaradín)

Hráč zápasu: Droppa

Lipt. Lúžna – Sv. Kríž 7:2 (4:1)

Góly: Targoš, M. Švanda 3, J. Švanda 3 – Tomčík, Španko

Lipt. Lúžna: Sliacky, Sumega, Trnka, Kajda, Kloda, Kostúrik (J. Švanda), Targoš (Jesenský), Cárach, Janči, Staš, M. Švanda

Sv. Kríž: Staroň, Bella, Antol, Dorniak, Širúček, Španko, Rumanský, Hriadel (Horanský), Kováčik, Tomčík, Kubík

Lúčky – Hrboltová 4:0 (1:0)

Domáci od úvodných minút diktovali tempo hry. Hostia však mohli ísť v 16. min. do vedenia – po rýchlom brejku nastrelili brvno domácej bránky. V 25. min. jednoduchú kombinačnú akciu domácich zakončil pohotovo Almášy. Na začiatku druhého polčasu domácim vyšlo striedanie, keď sa v 56. min. presadil v šestnástke hostí P. Mišík a nekompromisne skóroval po troch minútach pobytu na ihrisku. Hostia sa snažili streliť kontaktný gól, ale domáci po dobrom výkone stanovili konečný výsledok na 4:0 dvoma gólmi B. Hrbčeka.

Góly: Almášy, P. Mišík, B. Hrbček 2

Lúčky: Drígeľ, R. Bobček, Pecho, Zachar (Dragan), B. Hrbček, Zagora (D. Mišík), Volf, F. Hrbček, Almášy (P. Mišík), M. Mušík, B. Bobček

Hrboltová: Rechtorík, Bačkor, Ondrovič, Peťko, Holubčík, Kralovenský, Žákovský, Bystričan (Huba), Sokol, Bistiak, Jacko

14. Beňadiková 8 0 0 8 3:53 0

1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Luxus a starnúca populácia. Toto sú aktuálne biznisové trendy
  3. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  4. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  5. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?
  6. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  7. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  8. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  9. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  10. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  1. Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť
  2. Brieždenie pod lomenicou
  3. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  4. Chcete investovať a zároveň sporiť s 3% úrokom?

Škola fantázie v Tatralandii. Keď učenie dokáže baviť

Jeden z importovaných sviatkov som si s mojimi vnúčatami natoľko obľúbil, že za ním už po tretí raz budeme musieť vycestovať. Opäť do Tatralandie.

Včerajšia víchrica odstrihla od prúdu najdlhšiu slovenskú dolinu

Elektrikárom na mieste pomáha ťažká technika.

Bývalý freestylista rozbil Jamník

V stretnutí 7. kola VII. ligy futbalisti Podturne vyhrali v Jamníku 8:0, keď päťkrát do čierneho trafil Viliam Tomo.