Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

S chodníkom vymieňajú aj rozvody osvetlenia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Dalsi PR clanok ...

namiesto opisu prusvihu:

https://pado.blog.sme.sk/c/490...
 
Hodnoť

Pani redaktorka,...

...som rád, že ste o rozsiahlej a skutočne od základov realizovanej rekonštrukcii chodníka napísali. Stavbu bolo treba ako soli! Naozaj ide o náročnú stavbu - pretože v skutočnosti nejde o rekonštrukciu chodníka, ale o jeho celkom novú výstavbu. Pochopiteľne aj s položením novej kabeláže na nové elektrické rozvody, myslím, že aj na optický internet - ak sa nemýlim.
Pán Sokolský mohol viac priblížiť náročnosť stavby, jej špecifiká a prečo došlo k neplánovanému zdržaniu v stavbe.
Bohužiaľ, ale to už tak býva, nájdu sa aj zaujatí kvázikritici, permanentní frfľoši a kverulanti bez štipky reálnej osobnej zodpovednosti - ale aj oni budú nový chodník využívať. Alebo budú chodiť zo sídliska do mesta poza železnicu - pomedzi burinu a po kadejakej sutine, v zime snehom a ľadom? To ťažko.
 

 

... schuti sme sa tu vsetci zasmiali.
 

teraz neviem či to bolo myslené ironicky

alebo vážne.
Oprava chodníka ok, naozaj bol v dezolátnom stave, tak ako na druhej strane. Škoda len, že k realizácii došlo zhodou okolností pred voľbami, lebo inak by bol čas na preloženie osvetlenia mimo chodníka, keby niekto porozmýšlal, mohol sa súčasne vybudovať aspoň jednosmerný pás pre cyklistov, aby ten plánovaný pár metrový cyklochodník cez park M.R.Martákovej aj mal kde vyústiť.
Takto sa robí, len aby sa robilo pred voľbami, čo je na škodu.
 


Už ste čítali?

Voľby 2020