Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Bešeňovej spustili stavbu najväčšieho hotela na Liptove (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

vyborne

z gruzincom nevyje....
celu besenovu predal za drahe peniaze jaty a teraz im tam stavia hotel, navrta pramen a spravi si krajsiu, gratulujem.
 
Hodnoť

Cezara za architektúru asi nedostane

Niekto by sa mal zamyslieť nad výzorom hotela nielen nad daniami a výškou investície ...
 
Hodnoť

Architektonická hrôza

Vizitka kultúrnej úrovne (pravdepodobne nielen) investorov. Zrejmý príklad - kde proklamovaný "rozvoj" je obrovským krokom späť v kvalite prostredia a krajiny. Mizéria ducha sa premieta do mizérie prostredia v ktorom žijeme. Žiaľ takéto investície poznačia okolie na mnohé desaťročia... a ťažko sa dajú následne "vylepšiť".
 

...

To je iny hnus... Co ma toto preboha spolocne s Liptovom? Kto toto ppvolil? Vam uz uplne j*** chalani...
 
Hodnoť

Toto mi príde ako čosi na spôsob...

nebankoviek z 90. rokov. Mám si kúpiť apartmán za veľa, veľa peňazí (v cene novostavby v BA), môžem v ňom bývať len 30 dní v roku a Gruzínec mi bude platiť 10 rokov čiastku, ako by som mal mať výnos 7% ročne? Viac tu: https://ginoparadise.sk
Na toto dnes ešte niekto naletí??? WTF?!
 

 

Gruzínec neriskuje takmer nič, stavia za peniaze, ktoré mu vopred platia budúci majitelia apartmánov, ktorí mu budú platiť veľké prachy za správu celého hotela a súvisiacich priestorov, za prenajímanie ich apartmánov, upratovanie, stráženie parkovanie...... aj keby bol hotel obsadený len napr. na 5%. Tých 7% roče je pri maximálnej obsadenosti apartmánu....
 

 

No to mi je jasné, že ten Gruzínec xyz-adze nič neriskuje, z jeho pohľadu je to bomba kšeft. Ja sa len čudujem, že naša legislatíva dovoľuje uzatvárať takéto zmluvy (t.j. že 10 rokov môžem bývať vo VLASTNOM apartmáne len max. 30 dní do roka a výnos bude závislý od obsadenosti) a že sa nájde hlupák, ktorý na toto skočí a ten apartmám skutočne kúpi.
V Bešeňovej som sa bol čvachtať v decembri a boli sme v šatniach a v bazénoch ako sardinky, bolo to na hrane. Ak tam postavia túto veľkokapacitnú opachu, pre aquapark to bude znamenať smrť udusením.
 
Hodnoť

Jezisukriste

Panebozenanebi. Oroduj za nas.
 
Hodnoť

v sezóne už wellness kapacitne

nestačí, je tam hlava na hlave, tak tam do toho ešte prásknite megahotel, a tým celú Bešeňovú fajn zhovadíte
 
Hodnoť

Uplatnite

Uplatnite/Uplatnime si rekreačné poukazy a bude super!!
Krásna výhladka z okien a aj na svetlú budúcnosť.
 
Hodnoť

Skutočne neverím

... že tam GiNo postaví niečo také ohyzdné a tvarom a farebnosťou pripomínajúce ovracanú škatuľu od nových plesových topánok. Je to zrejme prvá náladová animácia na vyvolanie rozruchu, čiže prvá dávka. Za 20 mil. z ktorých bude nakoniec 35 mil. to musí byť predsa len niečo originálnejšie a harmonickejšie s okolím. Netreba zabúdať na fakt, že o dva roky bude táto stavba v priamej konkurencii s Damianom v Jasnej. Taký panoramatický a dlhotrvajúci pohľad na pripravovanú stavbu v Bešeňovej z okna vlaku treba využiť lepšie. Je to výzva.
 
Hodnoť

stastny to starosta

Besenovej.... radost tu byt v urade
 


Už ste čítali?