Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Liptov predbehol Vysoké Tatry (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Orava zaspala, má sa z čoho učiť a má dobrý vzor ako na to. Má v ponuke to isté ak nie viac.
 
Hodnoť

 

„Ak si má región udržať trend rastu do budúcnosti, tak je odkázaný na vznik nových ubytovacích kapacít najmä v okolí hlavných centier....”

Nie, región nemá. Nemusí. Rast nie je posvätné slovo. Región si nemusí udržať trend rastu. Nikto nie je odkázaný na nejaký rast. Ak nie je miesto pre “VIAC”, aj stagnácia je v poriadku, aj pokles pri náraste cien nezamená katastrofu.

Len RAST je všetko podstatné?
 
Hodnoť

 

Liptov ešte dopláca na neschopnosť tejto vlády,aby mal dobudovanú dialnicu D1 z BA!!Dalej mu chýba letisko a možno aj elektrická dráha,ktorá by prepojila obe Tatry,aquaparky,letisko s PP..V samotnom Liptove ešte treba opraviť aj cesty II a III triedy,kde sú výtlky a diery,jedna katastrofa. Ten region má obrovský potenciál a žijú tam šikovní ľudia..Tí určite nebudú voliť fašistov vo voľbách,veľmi by som sa im divil.Majte sa Liptáci..
 

 

Aby si sa necudoval!
 

cesty 2 a 3 triedy

Daj tie úseky ciest 2 a 3 triedy na Liptove kde sú výtlky a diery jedna katastrofa.
 
Hodnoť

Tak tak

Treba vystavat co najviac hotelov a apartmanovych krabic popri lanovkach ta hore az na Chopok.
 

presne tak

stále je tam veľa stromov, ktoré prekážajú pri výhľade na nádherné betónové stavby a holoruby. človek potom necíti taký veľký stres zo zmeny, keď príde z panelového sídliska do "lona prírody" ktoré vyzerá ako cementáreň. tá teta z turizmu by mala byť nominovaná na cenu džej and tí vizionár roku.
 
Hodnoť

Top hanbou LM

je budova železničnej stanice, rovnako ako v BA. Alebo už všetci turisti cestujú len autami?.
 

A čo tak cesta 1/18 cez celé mesto?

... to je unikátna historická záležitosť. Neschopná samospráva, neschopná župa, žiadny plán údržby, žiadna perspektíva rozvoja tejto dopravnej trasy v kontexte s organizmom mesta. Pre voliča úplne evidentný dôkaz, že príjmy z rastuceho turistického priemyslu v regióne tieto dve inštitúcie tunelujú a prerozdeľujú do iných oblastí s Liptovom nesúvisiacich. Nakoniec, slová primátora hovoria za všetko.
 
Hodnoť

No veď sa snažili developeri?

Veď aj Kočner s Konciatkom k tomu prispeli?
 


Už ste čítali?