Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Záverečný účet mesta poslanci neschválili, odišli predčasne (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Blcháč vníma konanie niektorých poslancov ako obštrukcie. A čo robia jeho súkmeňovci zo SMERu v parlamente? Ani na štyri razy nevedia zvoliť kandidátov na ústavných sudcov, z toho dva razy (možno aj viac krát) robili obštrukcie vzhľadom k Ficovi. Smeráci to všade robia už 12 rokov a on je zrazu prekvapený, smeráčik poondiaty.
 

 

Prečo sa do toho mieša rokovanie parlamentu, ktoré nemá nič spoločné s mestským rokovaním ? Keby sa to malo priprovnávať, mestská opozícia je taká istá ako tá v parlamente. Všetko treba mariť a byť proti všetkým dobrým návrhom. Keby sa v LM opakovali volby, určite by sa z opozičných poslancov do mestského zastupiteľstva nedostala ani polovica z nich. Všetkým ktorí ich volili sa už otvorili oči po ich obštrukciách a nezúčastňovaní sa na rokovaniach a odchádzaniach z nich. Preč sa takouto opozíciou !!!
 

 

vieš prečo? lebo SMER! dve volebné obdobia mal Blcháč večšinu poslancov mestského zastupiteľstva, ktorá mu odsúhlasila aj bielu v čiernej. zrazu to tak nejde ako si on myslí a je problém. keby sa v LM opakovali voľby, tak by si ani neškrtol na primátora.
a vieš prečo je potrebné mať mestské zastupiteľstvo? Práve preto, aby sme tu nemali pána veľkomožného, tak ako dve volebné obdobia pred tým.
 

 

V budúcich voľbách si určite neškrtne ani Kultán s jeho posluhovačmi. Priznám sa, že aj ja a mnoho mojich známych volilo Kultána
a všetci teraz banujú a hovoria, že nikdy viac ! Načo voliť ľudí ktorí doteraz nič pre ľudí neurobili a mali len prázdne sľuby. Načo voliť tých ktorí maria opravy ciest, chodníkov, pridelovania bytov, dotáciu športu, atď. Oni sa riadia heslom tak ako opozícia v parlamente - čím horšie, tým lepšie. Nikdy viac terajšiu opozíciu. ! Čo dobré urobila terajšia opozícia ktorá tam vegetí niekoľko rokov ? Najlepšie by bolo treba všetko vyhádzať a vymeniť.
 
Hodnoť

A to, že namiesto avizovaných

2 bodov bolo zrazu 2 + 5, je tiež podľa Blcháča OK. Smerák, tak čo sa čudujeme.
 


Už ste čítali?