Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

PRÍMESTSKÝ JARNÝ TÁBOR - OLAFOVE DOBRODRUŽSTVO

Kde a kedy ?

27.2.2017- 3.3.2017 pondelok- piatok

8:00- 16:00 hod.

Fun fabric

vstup: 98€

Popis

Denný tábor LUAland vo FUN FABRIC zabezpečuje kompletný servis pre deti LM a blízkeho okolia počas pracovných dní v čase jarných prázdnin. Deti prevezmeme vo FUN FABRIC vždy o 8 hod., detičky si odvediete v ten deň vždy o 16tej hodine. V cene je zabezpečený obed a pitný režim a samozrejme pre malých účatníkov je pripravený kompletný programový servis,  v téme Olafových dobrodružstiev.
Program bude vyskladaný z pohybových aktivít a zábavných hier. Etapová hra bude zameraná na skupinovú dynamiku, koordináciu, zdravý pohyb, zábavu prostredníctvom indoor aj outdoor zážitkových hier.  
Veľa času budeme tráviť s deťmi von, sústredíme sa na spoznávanie prírody a okolia, kde žijeme.

V prípade nepriaznivého počasie a v čase relaxačnej fázy po obede sa budeme zdržiavať v interiéri Fun Fabric, ktorý je vybavený hrami pre deti rôznych vekových kategórii, rôznymi interaktivnymi pomôckami, oddychovou zónou s tulivakmi, karimatkami a FIT loptami, či pracovným kútikom určenom na realizáciu rôznych workshopov, výtvarných dielničiek a pod. 

Tento jarný tábor sa bude niesť v téme: "Olafové zimné dobrodružstvo".
Výzva pre deti: Chceš mať super prázdniny a zažiť dobrodružstvo s Olafom z ľadovej krajiny plnej tajomných bytostí: Oslobodíme spolu ľadové kráľovstvo Arendelle od večnej zimy a prekonáme spoločne kliatbu. Podarí sa nám roztopiť ľadové srdce kráľovnej Elsy? Odmena nás isto neminie :) Ďaľšie informácie: http://www.lua.sk 

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet