Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

NOC BOJOV 7 - GAME OVER

Kde a kedy ?

Čas: 18. 03. 2017, sobota

19:00 hod.
Miesto: Športová hala Koniareň v Ružomberku
Vstupné: 10,00€ (voľné sedenie - tribúny A,B,D,G,I), 15,00€ (miestenkové sedenie - tribúny H,C), 30,00€ (VIP plocha - stoličkové voľné sedenie pri ringu vo VIP zóne)

Popis

Dlho sa o tom šepkalo a teraz je to tu. Koniec hry... alebo ak chcete Game Over, tak znie podtitul už siedmeho pokračovania úspešnej gala show Noc bojov /Night of Fights/.

Dejiskom sviatku bojových športov bude už po tretíkrát Športová hala Koniareň v Ružomberku, ktorá sa osvedčila po všetkých stránkach. 

Organizátori budú účinkujúcich famóznej akcie predstavovať postupne. Každopádne sa bude na čo pozerať. Po prvýkrát sa odohrajú len zápasy podľa pravidiel MMA. S istotou vieme potvrdiť, že sa v hexagone odohrajú tri predzápasy, 5 kvalitných amatérskych zápasov, v ktorých sa bude bojovať o titulový opasok KASprof Security Ligy. Kto sa stretne s minuloročnými víťazmi sa dozvieme po záverečnom kole KSL, ktoré sa bude konať 28. januára 2017 v hlavnom meste Slovenska. Profi štartovka bude zostavená z piatich zápasov, v ktorých sa predstavia borci z najprestížnejších európskych líg ako FEN – Fight Exclusive Night proti slovenskej elite.

Minulý rok ponúklo podujatie nielen športový zážitok, ale aj plejádu tanečných a hudobných vystúpení a veríme že tentokrát to nebude inak. O všetkých novinkách vás budeme včas informovať.

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet