Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

PAVEL HIRAX BARIČÁk

Kde a kedy ?

Čas: 23. 03. 2017,  štvrtok

18:00 hod.
Miesto: Synagóga v Ružomberku
Vstupné: 6,00€ (predpredaj), 7,00€ (na mieste)

Popis

Pavel Hirax Baričák sa vo svojej prednáške zameria hlavne na svoje tri motivačné knihy zo série Šlabikárov šťastia. 

Najväčší dôraz dá na vzťahy, hojnosť, následky vnútorného naladenia na zdravie, umenie komunikácie (i hádky), sebaprijatia, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovy zameranej na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, odbúrania depresívnych stavov, riešenia krízových situácií, otázok "prečo si človek priťahuje nedobrého partnera", zbavenia sa blokov z detstva atď. No príde aj na recitáciu Hiraxových básní a na jeho zážitky z cestovania...

Hiraxove rozprávanie budú spevom a hrou na gitarách doprevádzať Juraj Hnilica a Michal Kulich a básňami poet Janko Marton.

P. H. Baričák (1971) -  bloger, spisovateľ, poet, textár, hudobník, cestovateľ, fotograf, recenzent.

Pracoval v rádiu Rebeca, založil niekoľko hudobných kapiel a  hudobné vydavateľstvá HIRAX Records a HROM Records, je majiteľom knižného vydavateľstva HladoHlas.

Mladí čitatelia ho poznajú ako autora románov Raz aj v pekle vyjde slnko (2007), Kým nás láska nerozdelí (2008), Sekundu pred zbláznením (2009), Nauč ma umierať (2010), Príbeh muža (2011), 666 anjelov (2012). Píše motivačnú literatúru - Šlabikár šťastia (2012), je autorom viacerých  poetických zbierok - More srdca (2009), Nech je nebo všade (2010), V tichu (2011), Bytie a stony (2012).

Ako cestovateľ prešiel Indiu, Etiópiu, Mexiko, Ekvádor, Panamu, Kostariku, Hong Kong, Nový Zéland, Fidži, Honolulu, Thajsko, Vietnam, USA, Dominikánsku republiku. Vydal panamsko - kostarický cestopis Úcta k prírode a úsmev ako zmysel života, etiópsky cestopis Etiópia - Vysoká škola neočakávania a foto - poetopis Nový Zéland (New Zealand).

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.

Študenti s platnou kartičkou dokazujúcou štúdium a ZŤP: 3,00€ (iba na mieste)

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet