Utorok, 23. január, 2018 | Meniny má Miloš
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

GLOOM + DYSANCHELY + PLASTERY

Kde a kedy ?

Čas: 08. 04. 2017, sobota

20:00 hod.
Miesto: Piváreň Nové Korzo v Ružomberku
Vstupné: 1,00€

Popis

Kapela Gloom pochádza od Prešova a produkuje výborný gotický metal. Na konte má album "Nostalgia", ktorý však v našich končinách zostal nepovšimnutý. Slovak Metal Army to ale napraví jeho oficiálnym vydaním. Nie je to však všetko, Gloom v tomto čase vydávajú druhý a čerstvý album "Catharsis". Gloom má za sebou bohatú históriu siahajúcu až do starých podzemných čias. Dokonca kapela ohlásila aj príchod novej klávesáčky, ktorá pohladí náročné ucho, ale poteší aj oko diváka.

Dysanchely z Trnavy nedávno pokrstili svoj piaty album "Reborn", ktorý je plný melodického death metalu, nám pripomínajúceho korene At The Gates. Tento album kapela vydala u Gothoom Prods a teší sa prvým pozitívnym ohasom. Dysanchely dokážu publikum strhnúť na svoju stranu naozaj parádne, pretože dokážu byť dynamickí a tvrdí, o čom sme sa presvedčii na ich krste.

Veľké očakávanie v nás majú mladíci Plastery zo Zvolena, ktorí nás uchvátili svojim old schoolovým vystúpením ako predkapela Depresy nedávno v bystrickom klube Tartaros. Plastery sa venujú temnému pochmúrnemu death metalu a naživo dokonca dokážu zahrať kovery od Six Feet Under. Svojou produkciou vzdávajú hold starému odkazu gore death metalu a temným vesmírnym zombíkom. Tiež sa môžete tešiť na speváka v kuchárskej rovnošate.

Je nutné podotknúť, že ani jedna z týchto kapiel ešte v Ružomberku nehrala a preto sa schyľuje k naozaj veľkým oslavným úkonom. Navyše, bubeníka Gloom mnohí poznáte z čias starého Korza, pretože tu slúžil na vojenčine a nie je to nik iný ako bývalý bicman Insepultus.

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet