Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Liptov na kolesách proti rakovine

Kde a kedy ?

 

Popis

Počas tohto leta projekt Na kolesách proti rakovine navštevuje rôzne lokality Slovenska. Desiatou lokalitou v rade je práve Východná. Kolesá sa tak roztočia pod najvýraznejším prírodným symbolom Slovenska, ktorým je Kriváň.

Ochorenie by sa mohlo dotýkať nás všetkých a preto budeme radi, keď čo najviac domácich, ale aj návštevníkov Liptova sadne na bicykel a bude šliapať do kolies pre dobrú vec. Okrem charitatívneho rozmeru podujatia je pripravený zaujímavý sprievodný program vhodný pre celé rodiny. Podujatie podporí svojim vystúpením na trialovom bicykli aj majster sveta v cyklotriale Ján Kočiš.

Okrem podpory množstva viac-menej anonymných onkologických pacientov, pomôžeme aj mladému 13-ročnému východnianskemu Patrikovi, ktorému, podobne ako paralympijskému víťazovi Radovanovi  Kaufmanovi, s ktorým sme pred 14 rokmi začali krútiť kolesá proti rakovine, museli pre rakovinové ochorenie amputovať nohu a čakajú ho ďalšie náročné operácie v zahraničí. Podporte projetk cez: https://www.dobrakrajina.sk/sk/projekt/na-kolesach-proti-rakovine.

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet