Piatok, 18. október, 2019 | Meniny má Lukáš

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Richard Müller - To najlepšie tour 2016

Kde a kedy ?

Dom kultúry v Liptovskom Mikuláši

streda 5. októbra

18:00

Popis

Šansónové úpravy hitov „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, „Koniec sveta“ či „Po schodoch“ sa fanúšikom veľmi páčia. Skvelú atmosféru jarných koncertov si užívalo nielen publikum, ale aj obľúbený spevák. Pre veľký záujem Richard Müller pokračuje s netradičným turné aj na jeseň. Richardove piesne v podaní akustických hudobných nástrojov zaznejú už 5. októbra aj v mikulášskom Dome kultúry.

„V Liptovskom Mikuláši som naposledy vystupoval v roku 2010. Vždy sa sem rád aj s kapelou vraciam, mám rád vaše publikum,“ hovorí Richard Müller. „Verím, že pesničky v úprave, v akej ich hrávame teraz sa budú páči Liptákom rovnako, ako sa páčili fanúšikom v iných mestách,“ dodáva.

Obľúbené piesne v novom prevedení

Známe hity dnes už 50-ročného speváka sú odeté do nového šatu. V sprievode klarinetu, flauty či kontrabasu sú neopakovateľným hudobným zážitkom, čo potvrdzujú vypredané sály na Slovensku i v Česku. Ako povedal Richardov kapelník Juraj Kuchárek, podľa reakcií si myslí, že túto netradičnú polohu prijalo publikum výborne. „Koncerty jarnej časti dopadli na výbornú,“ konštatoval J. Kuchárek. Ďalšími členmi skupiny sú gitarista Peter Markuljak, klávesista Matej Benko, kontrabasista Martin Gašpar, hráč na dychové nástroje Michal Žáček a vedúci skupiny, bubeník Juraj Kuchárek.

„Moja kapela je skvelá. Spolu hráme už dlhé roky a ide nám to perfektne,“ hovorí Richard Müller o spoluhráčoch. „K osvedčenej zostave sme pribrali Maťka Gašpara, s ktorým som už v minulosti spieval a bola to správna voľba,“ uzatvára spevák.

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet