Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

CHEF´S FREESTYLE SHOW

Kde a kedy ?

7.10.2016 (piatok)

17:00

program: 

  • Freestyle show úspešných šéfkuchárov svetovej úrovne
  • Roman Kováč, Peter Kulhány a Maroš Haring
  • Fantastické gurmánske menu
  • Sladké potešenie od vychýreného šéfkuchára Michala Baniara
  • Moderátor večera Andrej Bičan
  • Sommelier zvýrazni chuť jedla ponukou vín
  • Šikovný barman namieša drink podľa vašej chuti
  • Hudobný program a tombola

Popis

7. október bude v reštaurácii hotela Tri Studničky **** patriť fantastickému jedlu. Pochutíte si na gurmánskom menu odRomana Kováča, Petra Kulhányho a Maroša Haringa – úspešných šéfkuchárov svetovej úrovne. O sladké dobroty sa postará známi slovenský šéfcukrár Michal Baniar a chuť jedla typizuje sommelier z firmy Bestwines. Okrem kuchárskej šou sa môžete tešiť aj na večerný program s hudbou a tombolou. Celým večerom vás bude sprevádzať aj známy moderátor a zabávač Andrej Bičan!

Hviezdy gurmánskeho večera

Roman Kováč

„Štyri roky som pôsobil v Anglicku vo viacerých prestížnych hoteloch ocenených aj Michelinovými hviezdami. Pracoval som pod vedením jedného z najvýznamnejších šéfkuchárov Veľkej Británie Petra Gortona. Od anglického odborníka som sa naučil rôzne techniky varenia a spájania ingrediencií, ktoré potom vyvolávajú doslova jedinečný kulinársky zážitok,” povedal šéfkuchár Roman Kováč.

Peter Kulhány

Šéfkuchár a majiteľ, tri krát zaradený medzi Top Trend šéfkuchárov na Slovensku, držiteľ striebornej medaily zo svetovej súťaže The Emirates Salon Culinaire Dubaj 2011 so skúsenosťami s prácou v Michellin Guide reštaurácii vo Francúzsku.

Michal Baniar

Šéfcukrár a majiteľ rodinnej firmy Gerardin Púchov. Okrem vychýrených domácich zariadení pôsobil aj v Paríži či Prahe. Je absolventom cukrárskych kurzov zameraných na moderné dekorácie a artistiku, ku ktorým sa viažu aj medailové úspechy na medzinárodných súťažiach. Pracoval ako šéfcukrár Hotela Holiday Inn v Žiline.

Maroš Haring

Smerovanie gastronómie p. Haringa vo veľkej miere ovplyvnil život v Španielsku. Základom jeho kulinárskeho umenia je stredozemná kuchyňa a Južná Amerika. Strávil viac ako 15 rokov spoznávaním rôznych kultúr a jeho špeciálom je Španielská paella – od prezentačnej formy az po grandióznu paella party.

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet