Sobota, 20. január, 2018 | Meniny má Dalibor
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

LEN PRE ŽENY TOUR 2016

Kde a kedy ?

Čas:  19. 11. 2016, sobota

20:00 hod.
Miesto:  Veľká dvorana KDAH v Ružomberku
Vstupné:  35,00€ (VIP), 19,90€ (premium)

Popis

Veľkolepé turné je vytvorené najmä pre dámy, ktoré sa radi odreagujú a ocenia pikantný, umelecký a zároveň herecký tanec v podaní profesionálnych striptérov, ktorí precestovali celý svet a ich skúsenosti zúročia práve na turné Len pre ženy tour 2016.

Hlavnou myšlienkou a zámerom zakladateľa skupiny je vniesť do sveta európskeho striptízu viac zmyselnosti, predstavivosti, zábavy, profesionality ako i elegancie v rámci skoro dvojhodinového predstavenia, s pestrou choreografiou s nádychom exotiky, štýlu, fantázie, akrobacie a klasiky.

Dirtyy Boyzz je skupina profesionálnych striptérov a tanečníkov založená na Slovensku v roku 2016, vytvorená so zámerom pobaviť ženskú časť publika zmyselným predstavením s nádychom erotiky, vzrušenia v podobe tanca a pánskeho striptízu. Členovia tejto jedinečnej skupiny v rámci Európy, páni zo Slovenska i zahraničia, prešli namáhavým konkurzom, ako i náročným tréningom pod dohľadom odborníkov z oblasti svetového pánskeho striptízu. Hlavným choreografom skupiny je Johnny Perfekto, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje ich dôkladne a svedomito na veľké slovenské turné. Hlavným členom skupiny Dirtyy Boyzz je niekoľkonásobný majster sveta v pánskom striptíze – Kenzosuperstar.

Celým turné bude dámy sprevádzať aj dvojica moderátorov Robert Rosenberg a Binďo (Europa 2).

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v  Informačnom centre Ružomberok.

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet