Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

ŠAMANSKÉ BUBNOVANIE

Kde a kedy ?

19.11.2016- 20.11.2016 (sobota-nedeľa)

14:00 hod.

Fun Fabric

vstupné: 15€

Popis

Inštruktor - šaman za pomoci bubna sprevádza účastníkov špeciálnym liečebno-relaxačným 4hodinovým procesom. Bubnovanie je veľmi liečivé, uvoľňujúce. Meditácia smeruje ku kontaktu s duchovnými spojencami - silové zviera, alebo učiteľ.
Bubnovanie sa dnes využíva ako pomerne rozšírená relaxačná technika, všimol som si, že býva aj súčasťou firemných teambuildingov. Vtedy má väčšinou každý účastník bongo, na ktoré udiera rukami, ľudia sa zladia a táto technika býva používaná ako prostriedok uvoľnenia, vybitia, spoločného zážitku na stmelenie kolektívu.
Pokiaľ ide o šamanské bubnovanie, o ktoré tentokrát ide, prebieha to inak. Ide o spôsob riadenej meditácie, takisto sa tomu hovorí šamanská cesta. Počas bubnovania sa účastníci uvoľnia a pokúsia sa sledovať inštrukciu, ktorá súvisí s kontaktom s ich duchovným spojencom (silové zviera alebo učiteľ). Taktiež bubon je iný: šaman ho drží v ruke zo spodnej strany, druhou rukou udiera na blanu bubna paličkou.

Čo si treba priniesť a ako sa na tento výnimočný zážitok pripraviť? Príďte uvoľnení a naladení na krásny duchovný zážitok.Prieneste si len šatku na prikrytie očí, pohodlné a teplé oblečenie, aby vám nebolo chladno, keď budeme dlhšie ležať.
V priebehu nedeľného popoludnia spolu s Patrikom prežijeme štyri alebo päť bubnovaní. Jednotlivé bubnovania budú oddelené zdieľaním zážitkov v skupine.
Prosím záujemci hláste sa cez www.LUA.sk (prihlášky)

Meditáciu vedie: Patrik Záthurecký

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet