Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

MIKULÁŠSKA NOCOVAČKA

Kde a kedy ?

2.12.2016 piatok- 3.12.216 sobota

19:00- 9:00 hod.

Fun Fabric

cena: 25€

Popis

Milé deti, príďte zažiť veselú mikulášsku párty od piatku 2. decembra do soboty rána vo FUN FABRIC s anjelikom, čertom a samozrejme Mikulášom!
Budeme sa spolu hrať, šantiť a potom spať …
Ráno, keď sa zobudíme, papanie si urobíme, no a potom papapááá … to zas bude paráda!
Rodičia, užite si pohodový mikulášsky piatkový večer a svoje deti zverte našim animátorom, ktorí to s deťmi naozaj vedia. Doprajte im atraktívny program a zážitok – rozprávkový večer a noc s mikulášskou tématikou vo FUN FABRIC.

Kedy inokedy ak nie na Mikuláša sa môžu deti stretnúť so živým anjelom, čertíkom … a hlavne dobrým strýčkom Mikulášom? U nás vo fabrike na zábavu ich budú mať na celú noc. Pre deti máme pripravený bohatý večerný program aj s Mikulášskou nádielkou, workshopy a plno hier a zábavy so zimnou rozprávkovou tématikou.
Po rannej rozcvičke, ktorá je ozajstným zážitkom pre deti pri takýchto akciách a raňajkách sa už budeme tešiť na Váš príchod.

V cene: nocľah, raňajky, pitný režim, profesionálni animátori a pedagogický dozor, všetky animačné pomôcky a spotrebný materiál, potreby na výrobu workshopov, výzdoba, kostýmy a mikulášske doplnky a samozrejme Mikulášsky balíček.

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet