Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Hotel Tri Studničky

Hotel Tri Studničky Demänovská Dolina 5  
Liptovský Mikuláš 1 ,  031 01

Popis

POVESŤ O TROCH STUDNIČKÁCH

Bolo to už veľmi dávno, keď mal liptovský richtár tri dcéry. Povesť o ich kráse sa rozšírila do ďalekého okolia, a tak mali mnoho pytačov. Ich otec však zo všetkého najviac dbal o čistotu svojich dcér. Tie ho ale veľmi sklamali, preto sa richtár rozhodol ich zakliať do troch vyvierajúcich studničiek, aby im ich nevinnosť vrátil späť.

Či už je táto povesť pravdivá alebo nie, Tri Studničky sa stali symbolom neobyčajnej krásy.

O HOTELI

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkych Tatrách  je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Vychutnajte si luxus v príjemnej forme vďaka unikátnemu spojeniu hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horskej chaty, rozmaznávajúceho komfortu najlepších mestských hotelov a vynikajúcej kuchyne.

Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky**** bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shuia potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku  vám prináša neopísateľnú atmosféru v esteticky a energeticky vysokohodnotnom prostredí ideálnom na relax, oddych, zotavenie a dovolenku. Spomaľte. Nadýchnite sa. Žite.

Objavte harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto skvostné ubytovanie v Nízkych Tatrách  atraktívne dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline , ako aj presklené konferenčné priestory  budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.

To je len časť z toho, čím sú „studničky“, ako ich volajú domáci, neodolateľné. Nadýchnite sa atmosféry harmonického spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode.

Aktuálne hráme

Hotel Tri Studničky na mape

Otvoriť mapu v novom väčšom okne

Riešime za Vás

Šetrenie vody
Liptovský Mikuláš

Šetrenie vody

V riešení
Policajná hliadka hrala v službe futbal.
Liptovský Mikuláš

Policajná hliadka hrala v službe futbal

Vyriešené
Pridaj svoj podnet